Dankovo neuveriteľné rúhanie sa a odpadlíctvo (video)

Danko na oslavách sv. Cyrila a Metoda (toto ešte nie je to video, kde bráni islam, ktoré môžete vidieť nižšie)

Danko hovorí na akcii k oslavám sviatku svätých Cyrila a Metoda (ktorú usporiadal komanč Fico), že mu je zle, že „keď vidí Kollára modliť sa v Nitre“. Okej nech mu je zle, a mne je ešte viac zle, že vidím farizeja Danka, ako s komančom Ficom sa idú hrať na niečo, čo nie sú. Teda obhácami tradície sv. Cyrila a sv. Metoda (rozumej katolicizmu). Aké prázdne gestá, aká neúprimnosť a plytkosť, aký prázdny vzduch!

Prv sa vzdajte svojho liberalizmu a rešpektovania zlých a nekatolíckych názorov, prestaňte vyslovovať slovo „rešpekt“, v súvislosti s tým, že rešpektujete ostatných názor (hoc môže byť aj proti katolicizmu alebo za komunizmus) a prv pán Danko si upracte v hlave, čo ste. Lebo kresťanom isto nie.

Danko aj Fico sa modlia pri židovskom múre nárekov. Židia, žial, odmietajú Ježiša Krista; a obrady spájané so starozákonným chrámom, vrátané modlenia sa pri múre alebo vkladanie ta modlitieb a ústrižkov (židmi ale i rôznymi politikmi) je odmietanie spasiteľskej úlohy Krista, je odmietanie a ignorovanie Krista (je odpadlíctvo)
(zdroj koláže: pluska a reuters)

Danko bráni islam, neuveriteľná heréza

Tu v tomto videu Andrej Danko bráni islam, čož je úplne odpadlíctvo a proti Kristovi. Darmo bude natáčať potom videá pred sv. Cyrilom a sv. Metom, alebo sa snažiť vyzdvihovať kresťanstvo, keď zastáva takéto odpadlícke a heretické názory (ako v tomto videu). Je to potom neúprimné. Tu nájdete Konkrétne katolícke učenie proti islamu.

Danko tak isto sa bol modliť pri múre nárekov, tak ako aj Fico, viď obrázok vyššie. Danko má dokonca na ľavej ruke hore červený kabalistický náramok proti urieknutiu, čož je ďalší symbol vyznávania falošného a poverčivého náboženstva súčastných židov. Dankovo vyjadrenie brániac islam:

Kristián Keller
tradicnykatolik.sk